Najnowsze wpisy, strona 2


gru 30 2002 Piękna i pachnąca
Komentarze: 2

Hehehe...Smile jest już piękna i pachnąca...Właśnie wzięłam relaksującą kąpiel. Wydepilowałam sobie brewki. Hmmm...No bo Smile musi jutro wyglądać wyjątkowo. MUSI!!! Jutro może jakies warkocze czy coś. Bo coś z fryzurką muszę zrobić hehehe...Ubiorę te szerokie spodnie, które dostałam na Gwiazdkę, i białą bluzkę z bardzo szerokimi, marszczonymi rękawami. No i luzik. U qmpeli jeszcze odrobinka makijażu, chociaż delikatne muśnięcie ust błyszczykiem. Bo ja nie lubię przesadzać z makijażem. Od tego niszczy się cera i w ogóle. Wolę bardzo delikatny, niemalże niewidoczny, makijaż. Coś jeszcze? Hmmm...Chyba już nie. Dobranoc!

smile : :
gru 30 2002 ?
Komentarze: 4

:-) (-:

?

:-( )-:

smile : :
gru 30 2002 Sylwestrowe rozważania czas zacząć:)
Komentarze: 10

Ech. Fajnie jutro będzie. Jak już zdążyłam zauważyć, Noc Sylwestrowa jest beznadziejna dla tych, którzy spędzą ją (bez obrazy) w beznadziejny sposób. Ale tak naprawdę nie ma beznadziejnego sposobu na spędzenie Sylwestra. Każdy sposób jest wyjątkowy, jeśli tylko będziemy się nim cieszyć. Ci, którzy będą tej nocy balować do białego rana i świetnie się bawić, mają inne podejście do całonocnych harców:-). Nie mogą się doczekać, liczą dni i godziny do rozpoczęcia imprezki. Tak to już jest. Ale nawet przespanie całej tej nocy lub spędzenie jej w drętwym towarzystwie ma z pewnością swoje plusy (zawsze można choć na chwilę oderwać się od nudy, np. wchodząc na neta i rozmawiając z kimś, kto znalazł się w podobnej sytuacji:-)). Ta noc będzie wyjątkowa, ona oddzieli Stary Rok od Nowego, oddzieli minione smutki od nadchodzących radości...Cieszmy się tym, że od Nowego Roku będziemy mogli się zmienić, zacząć nowe, lepsze życie...I naprawdę nieważne, czy całą tę noc przetańczymy, będziemy pić, śmiać się czy skakać. To nie ma znaczenia. Ważne, żebyśmy tylko mieli uśmiech na ustach. Pozdrawiam!

smile : :
gru 29 2002 I pomyśleć...
Komentarze: 4

I pomyśleć, że już pojutrze Sylwester...I Nowy Rok...I w ogóle...

smile : :
gru 29 2002 Pod wpływem emocji
Komentarze: 4

"Nic dwa razy się nie zdarza..." - to taki malutki fragmencik jednego z wierszy Wisławy Szymborskiej. Zapamiętałam go i pragnę teraz odnieść to do pewnej sytuacji. Wróciłam do swojej ostatniej net-miłości. Ale czemu? No cóż. Byłam happy z powodu planów sylwestrowych, które mają całkiem spore szanse na powodzenie. Nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić, roznosiła mnie energia. Nawiązałam więc rozmowę z moją ostatnią net-miłością i w ten sposób do znów jestem z tym chłopakiem. A teraz, kiedy emocje już opadły i perspektywa spędzenia fajnego sylwka stała się faktem, moja miłość do tego chłopaka jest coraz słabsza. Zresztą trudno tu mówić o miłości. Raczej o przywiązaniu do pewnych spraw, sytuacji, tak, jak to pisała na swoim blogu Zenobia:)...Hmm...No zobaczymy...

smile : :